Sergi Başvurusu

Yeni başvurular almayı, yeni sanat eserlerini incelemeyi ve sanatçılarla yeni işbirlikleri yapmayı seviyoruz.

Aşağıda, çalışmalarınızı bizimle nasıl paylaşacağınız ve yaklaşan projemizde sergileyeceğiniz konusunda gerekli tüm bilgileri bulacaksınız.

Projelerimiz her yaştan, her ülkeden ve her ortamdan (resim, heykel, tekstil, fotoğrafçılık, dijital sanat ve daha fazlası) sanatçıya açıktır. Başvurunuzu göndermek için profesyonel veya tanınmış bir sanatçı olmanız gerekmez. Gelişmekte olan sanatçılar, öğrenciler ve akademik yeterliliği olmayan sanatçılar, herkes gibi çalışmalarını bizimle paylaşmaktan ve galerilerimizde sergilemekten memnuniyet duyar.

Ekibimiz, sanat eserlerinin montajı da dahil olmak üzere serginin her yönünden sorumlu olacak, böylece yurtdışında yaşayan ve seyahat edemeyen sanatçılar işlerini bize gönderebilirler ve orada bulunmaları zorunlu değildir (biz çok istesek de) sizi orada görmek ve şahsen tanışma şansı elde etmek için).

Tek yapmanız gereken bize istenen bilgileri içeren bir e-posta göndermek veya aşağıdaki form üzerinden bize ulaşmak:

• Afişlerimizde, kataloglarımızda ve diğer yayınlarımızda istediğiniz şekilde isminiz yer almalıdır.

• Çalışmanızın e-postaya eklenmiş 1-4 resmi (tercihen JPEG formatında ve çalışmanızı net bir şekilde görebildiğimiz sürece herhangi bir kalite kabul edilir).

• Sanat eserlerinin ayrıntıları (başlık, boyut, ortam ve fiyat). İşinizi nasıl fiyatlandıracağınızdan emin değilseniz, lütfen bu bölümü boş bırakın, size tavsiyede bulunalım. Tam ölçülerden emin değilseniz, lütfen eserlerin yaklaşık ölçülerini yazınız.

Galerimizin küratörlerinin çalışmalarınızı daha fazla görmesini istiyorsanız, web sitenizi ve sosyal medya hesaplarınızı (Instagram, Facebook vb.) da ekleyebilirsiniz.

Ücretler ve Komisyon:

Galerimiz satışlardan herhangi bir komisyon almayacaktır. Tüm fonlar %100 sanatçılara geri dönecek. Başvurunuzu göndermek ücretsizdir. Seçilen sanatçıların projenin masraflarını (mekan kiralama, içki ve ikram, personel, promosyon ve promosyon malzemelerinin baskı maliyetleri) karşılamak için 160 € ücretle katkıda bulunmaları istenecektir.

Başvuru Formu

Signature Art Gallery © Tüm Hakkı Saklıdır.